Wybrany wątek opinii

dramat!!! Patologia to za mało powiedziane!!! Tam 2 minut nie da rady wytrzymać od wulgaryzmów jakimi operują ci"sportowcy"odgrodzić od strefy rodzinnej murem na 5metrów!!!
(2020.09.02)
To fakt, że 99% dzieciaków tam to patola, łącznie z rodzicami którzy tam stoją często.
Jajko (2020.09.02)
Prosze popatrzec na place zabaw na robotniczej gdzie siedza madki z brzdacami butelki po napojach, papierki, sloneczniki. I co pani zrobisz nic nie zrobisz tylko panie z clinera rano zalamuja rece i zakasaja rekawy
(2020.09.02)
Co to "madki"?
(2020.09.03)
Takie grazynki bezrobotne co calymi dniami siedza nic nie robią a i tak im sie nalezy to są własnie madki droga pani drogi panie
(2020.09.03)
"madka"to takie słowo stworzone i używane przez tych co nie biorą 500+. Wyraża pogardę dla matek zajmujących się dziećmi. .. przyszłymi płatnikami na nasze emerytury. Wyraża niechęć dla młodych ludzi, bo sami sa już starzy. Zazdrość o świadczenia, bo im nie przysługuje. Ot takie słowo, które raczej definiuje używające je osoby, niż adresatki określenia.
jajecznica z cukrem (2020.09.04)
Powrót do komentarzy