65
20.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem za tym aby archeolodzy wzięli wolontariuszy z wykrywaczami i przeszukali cały park kto wie co jeszcze tamtejsze ziemię kryją za historię. Ps zgłaszam się na ochotnika w pomocy w poszukiwaniach.
Ciekawy historii (2020.08.20)
pomnik moze byc formą nagrobka, przyjelo sie potocznie nazywac pomnikiem nagrobek z plyty ze zdobieniami bodz stylizowanymi ksztaltami (z wiki :"Pomnik – dzieło rzeźbiarskie lub rzeźbiarsko-architektoniczne, posąg, kamień pamiątkowy, obelisk, płyta itp. , "czyli płyta też. jak patrze na ten pomnik to wydaje sie ze czas wcale nie przemija tylko ciagle stoi w miejscu tylko my przemijamy
(2020.08.20)
@Ciekawy historii - znajdziesz wiecej nagrobkow i wiecej trupow
(2020.08.20)
No więc właśnie, będzie można odtworzyć kawałek historii kto dokładnie jest tam pochowany i mniej więcej będzie można ułożyć wygląd tego dawnego cmentarza to już dużo historii nazuci
Ciekawy historii (2020.08.20)
Pewnie nie. Bowiem to dzisiaj wielki park jest. - Ale kiedyś piękne miejsce pochówku.
(2020.08.20)
Aż dziw że jakiś komunista tej tablicy młotem nie potraktował. .. przed zasypaniem ziemią. I tak trafiło na dobrych i mądrych ludzi którzy uszanowali to miejsce i nie niszczyli wszystkiego do końca.
J...N... (2020.08.20)
Dla mnie największą sensacją jest to, że byli pracownicy muzeum-- popatrzyli sobie i. .. .poszli, większą troskę o wspomniane dziedzictwo, wykazała społeczna warta, aniżeli pracownicy tego dziedzictwa, ktorzy troskę tą powinni mieć z urzędu. Niech mnie Matka Boska chroni od takiej troski. To tak jak w tym powiedzeniu "pod latarnią najciemniej, a może dlatego niewidzieli?
Latarnik (2020.08.21)
Ciekawe co na temat tej troski powie pani Kasprzycka, widac ze korona wirus pozmieniał też standardy i priorytety w muzeach.
(2020.08.21)

info

8  
  2
@J...N... - Ty antykomunista Wy bardziej w d. .. ę wlazicie niemcom, ktorzy wymordowali miliony ludzi na świecie a tym co te miasto odbudowywali po wojnie dokuczacie i wyzywacie od komuchow.
(2020.08.21)
Kazdy szanowany czlowiek db o historie tylko komunisci niszczyli wszystko srali do serwetek chodzili w koszulach nocnych bo mysleli ze to suknie balowe hehe. kto tu mieszka. Dzieki warcie spolecznej wiele cennych zabytkow nie zrujnuja komuchy.
(2020.08.21)