Wybrany wątek opinii
Dla mnie największą sensacją jest to, że byli pracownicy muzeum-- popatrzyli sobie i. .. .poszli, większą troskę o wspomniane dziedzictwo, wykazała społeczna warta, aniżeli pracownicy tego dziedzictwa, ktorzy troskę tą powinni mieć z urzędu. Niech mnie Matka Boska chroni od takiej troski. To tak jak w tym powiedzeniu "pod latarnią najciemniej, a może dlatego niewidzieli?
Do moderacji
Odpowiedz
27
2
@Latarnik - Skandal wiesniaczki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Latarnik - Lepiej kawe pic i nie miec ludzi na muzeum niz bylby tlok i halas. siedziec cichutko jak myszka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0