Wybrany wątek opinii
Jakim cudem taki pomnik tak znanej osoby trafił sobie od tak pod ziemie. Czy to przez wojny ?
Do moderacji
Odpowiedz
19
11
@stal. - To nie pomnik, a nagrobek. Nie musiał nigdzie "trafiać, park Traugutta to wcześniej był cmentarz.
Do moderacji
Odpowiedz
30
1
@stal. - To wina Pułtuska
Do moderacji
Odpowiedz
4
14
pomnik moze byc formą nagrobka, przyjelo sie potocznie nazywac pomnikiem nagrobek z plyty ze zdobieniami bodz stylizowanymi ksztaltami (z wiki :"Pomnik – dzieło rzeźbiarskie lub rzeźbiarsko-architektoniczne, posąg, kamień pamiątkowy, obelisk, płyta itp. , "czyli płyta też. jak patrze na ten pomnik to wydaje sie ze czas wcale nie przemija tylko ciagle stoi w miejscu tylko my przemijamy
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@stal. - W latach siedemdziesiątych przebudowywano teren parku, tam też był cmentarz. Zapewne nagrobki zostały zasypane i zapomniane.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
a teraz wlasciciele pieskow sobie zrobily wychodek na tym terenie, . .. mandaty za zniewazenie zwlok po 5k ojro
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@stal. - Tam był cmentarz!!!! No jakim cudem płyta nagrobna trafiła na cmentarz?!
Poważnie pytasz????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0