Wybrany wątek opinii

Jakim cudem taki pomnik tak znanej osoby trafił sobie od tak pod ziemie. Czy to przez wojny ?
stal. (2020.08.20)
@stal. - To nie pomnik, a nagrobek. Nie musiał nigdzie "trafiać, park Traugutta to wcześniej był cmentarz.
(2020.08.20)
@stal. - To wina Pułtuska
(2020.08.20)
pomnik moze byc formą nagrobka, przyjelo sie potocznie nazywac pomnikiem nagrobek z plyty ze zdobieniami bodz stylizowanymi ksztaltami (z wiki :"Pomnik – dzieło rzeźbiarskie lub rzeźbiarsko-architektoniczne, posąg, kamień pamiątkowy, obelisk, płyta itp. , "czyli płyta też. jak patrze na ten pomnik to wydaje sie ze czas wcale nie przemija tylko ciagle stoi w miejscu tylko my przemijamy
(2020.08.20)
@stal. - W latach siedemdziesiątych przebudowywano teren parku, tam też był cmentarz. Zapewne nagrobki zostały zasypane i zapomniane.
(2020.08.21)
a teraz wlasciciele pieskow sobie zrobily wychodek na tym terenie, . .. mandaty za zniewazenie zwlok po 5k ojro
(2020.08.21)
@stal. - Tam był cmentarz!!!! No jakim cudem płyta nagrobna trafiła na cmentarz?! Poważnie pytasz????
(2020.08.21)
Powrót do komentarzy