UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem za tym aby archeolodzy wzięli wolontariuszy z wykrywaczami i przeszukali cały park kto wie co jeszcze tamtejsze ziemię kryją za historię. Ps zgłaszam się na ochotnika w pomocy w poszukiwaniach.

Ciekawy historii