UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pomnik moze byc formą nagrobka, przyjelo sie potocznie nazywac pomnikiem nagrobek z plyty ze zdobieniami bodz stylizowanymi ksztaltami (z wiki :"Pomnik – dzieło rzeźbiarskie lub rzeźbiarsko-architektoniczne, posąg, kamień pamiątkowy, obelisk, płyta itp. , "czyli płyta też. jak patrze na ten pomnik to wydaje sie ze czas wcale nie przemija tylko ciagle stoi w miejscu tylko my przemijamy