UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za tym aby archeolodzy wzięli wolontariuszy z wykrywaczami i przeszukali cały park kto wie co jeszcze tamtejsze ziemię kryją za historię. Ps zgłaszam się na ochotnika w pomocy w poszukiwaniach.

Ciekawy historii

Anuluj