UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za tym aby archeolodzy wzięli wolontariuszy z wykrywaczami i przeszukali cały park kto wie co jeszcze tamtejsze ziemię kryją za historię. Ps zgłaszam się na ochotnika w pomocy w poszukiwaniach.
Ciekawy historii