UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@J...N... - Ty antykomunista Wy bardziej w d. .. ę wlazicie niemcom, ktorzy wymordowali miliony ludzi na świecie a tym co te miasto odbudowywali po wojnie dokuczacie i wyzywacie od komuchow.


Anuluj