65
20.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Latarnik - Skandal wiesniaczki.
(2020.08.21)
Sam mamut hihi. Kto tradycji nie szanuje niech nas w d. .. e pocaluje. to nie po chrzescijansku zniszczyc historie. brawo poszukiwacze brawo. muzeum do dymisji ale wstyd.
(2020.08.21)
@erg. - To ciekawe super elblazanie. Pracownice muzeum kim z zawodu jestescie.
(2020.08.21)
Co za swinie to zniszczyly szok.
(2020.08.21)
@Judasz - Witja
(2020.08.21)
@Latarnik - Lepiej kawe pic i nie miec ludzi na muzeum niz bylby tlok i halas. siedziec cichutko jak myszka.
(2020.08.21)
Komunisci wiecej wymordowali i niszcza kulture.
(2020.08.21)
Gdzie wyście byli, jak w latach siedemdziesiątych tam ryli. Można było sobie wywrotkę ziemi zabrać, a w niej wszystko od kości po. ..
Maczeda (2020.08.21)

info

9  
  0
Teraz mamy kulturę - disko-polo, 500+
(2020.08.21)
@tfghjb - Niech sobie pęka ja nie pękam
(2020.08.21)