A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Latarnik - Skandal wiesniaczki.
Sam mamut hihi. Kto tradycji nie szanuje niech nas w d. .. e pocaluje. to nie po chrzescijansku zniszczyc historie. brawo poszukiwacze brawo. muzeum do dymisji ale wstyd.
@erg. - To ciekawe super elblazanie. Pracownice muzeum kim z zawodu jestescie.
Co za swinie to zniszczyly szok.
@Judasz - Witja
@Latarnik - Lepiej kawe pic i nie miec ludzi na muzeum niz bylby tlok i halas. siedziec cichutko jak myszka.
Komunisci wiecej wymordowali i niszcza kulture.
Gdzie wyście byli, jak w latach siedemdziesiątych tam ryli. Można było sobie wywrotkę ziemi zabrać, a w niej wszystko od kości po. ..
Teraz mamy kulturę - disko-polo, 500+
@tfghjb - Niech sobie pęka ja nie pękam