Wybrany wątek opinii
Aż dziw że jakiś komunista tej tablicy młotem nie potraktował. .. przed zasypaniem ziemią. I tak trafiło na dobrych i mądrych ludzi którzy uszanowali to miejsce i nie niszczyli wszystkiego do końca.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@J...N... - Ty antykomunista Wy bardziej w d. .. ę wlazicie niemcom, ktorzy wymordowali miliony ludzi na świecie a tym co te miasto odbudowywali po wojnie dokuczacie i wyzywacie od komuchow.
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Kazdy szanowany czlowiek db o historie tylko komunisci niszczyli wszystko srali do serwetek chodzili w koszulach nocnych bo mysleli ze to suknie balowe hehe. kto tu mieszka. Dzieki warcie spolecznej wiele cennych zabytkow nie zrujnuja komuchy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Komunisci wiecej wymordowali i niszcza kulture.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Teraz mamy kulturę - disko-polo, 500+
Do moderacji
Odpowiedz
10
2