Wybrany wątek opinii

Aż dziw że jakiś komunista tej tablicy młotem nie potraktował. .. przed zasypaniem ziemią. I tak trafiło na dobrych i mądrych ludzi którzy uszanowali to miejsce i nie niszczyli wszystkiego do końca.
J...N... (2020.08.20)
@J...N... - Ty antykomunista Wy bardziej w d. .. ę wlazicie niemcom, ktorzy wymordowali miliony ludzi na świecie a tym co te miasto odbudowywali po wojnie dokuczacie i wyzywacie od komuchow.
(2020.08.21)
Kazdy szanowany czlowiek db o historie tylko komunisci niszczyli wszystko srali do serwetek chodzili w koszulach nocnych bo mysleli ze to suknie balowe hehe. kto tu mieszka. Dzieki warcie spolecznej wiele cennych zabytkow nie zrujnuja komuchy.
(2020.08.21)
Komunisci wiecej wymordowali i niszcza kulture.
(2020.08.21)
Teraz mamy kulturę - disko-polo, 500+
(2020.08.21)
Powrót do komentarzy