A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na tym zakręcie jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kto oprócz mnie tam zwalnia do przepisowej prędkości?
a jeździłem i to dużo i takiego bajzlu jak w Elblągu to nigdzie nie ma!!! weź sam się lepiej przejedź po jakimś innym mieście dla porównania!!! najlepiej hulajnogą i zobacz czy to też dozwolone w innych miastach jełopie ty elbląski
Często na tym skrzyżowaniu jest tak że ludzie od Nitschmanna jadą prosto gdy zapala się strzałka warunkowa.
Rowerzyści
@Mieszkaniec okolicy - Gdyby kierowca audi stosował się do znaków patrzył na nie nikt by nie musiał hamować, niestety ale jazda autem nie polega na bezwiednym wciskaniu gazu i hamulca trzeba myśleć, wina tylko i wyłącznie tego co wjechał na czerwonym świetle. Nie tego co pojechał na strzałce, nie tego co jechał na zielonym świetle. Nic nie usprawiedliwia gapiostwa, głupoty.
Koło CH wcale nie jest takie proste.
Dziwne są rozwiazania w Elblągu. .przyklady: trzeba objechac ul. , zacisze aby wyjechac z biedronki przy armii krajowej, sloneczna jednokierunkowa, wyjazd z biedry przy nowowiejskiej chcac jechac np na agrykola trzeba pol miasta objechać. .. .wiecie o co mi chodzi
A to rondo koło ZUS, chyba jakiś naćpany urzędas je projektował
Niby tekst jest zrozumiały ale. .. ? Czy Audi zostało uderzone przez 50 letnią kobietę czy Nissana którym kierowała ta kobieta? Prof. Miodek lub Bralczyk miałby co tłumaczyć.
Wiadomo, że urzędnicy są winni wszystkich nieszczęść, jakie dotykają miasto i jego mieszkańców. Dlatego piszemy o nich Z LEKCEWAŻENIEM URZĘDASY. A przecież to nie oni projektują sieć drogową w mieście. Oczywiście jest odpowiedni departament, do którego kompetencji należy zatwierdzanie projektów, ale niekiedy nie ma lepszego rozwiązania ze względu na brak miejsca.