A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kupię oba rozbitki do wesela się zagoi
oczywista wina tuska
Proszę stanąć na tych światłach w słoneczny dzień i zobaczyć jaki kolor się świeci. .. .gówniane oświetlenie i tyle w temacie. od tego trzeba zacząc
@Landrynka różowa - Zbyt zachowawczo, tępo, mało płynnie, oraz mające gdzieś innych kierujących. Pragnę przy tym podkreślić że rzecz jasna nie wszystkie kobiety.
@Mietek22 - Jak strzałka może mylić, to co? myślenia nie ma, a prawko było za "wkład własny".
Policja jest na pielgrzymkach, na uroczystościach itp.
W Elblągu obecnie mamy do czynienia z modą wśród posiadaczy starych Golfów i BMW na "ostre układy wydechowe". To już jest plaga, zwłaszcza jak taki przeciągnie na max swojego Golfa na 12go Lutego o północy razem ze swoimi kolesiami na starych Suzuki czy Kawasaki. To jak bombardowanie. Czy ktoś bada w tym mieście natężenie hałasu ?
@Gość 23 - Potwierdzam, przy ostrym słońcu nie widać jakie światło się świeci.
Zgadza się Nie widać
gdzie nie jest proste?