UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tym zakręcie jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kto oprócz mnie tam zwalnia do przepisowej prędkości?
Na tym zakręcie jest ograniczenie prędkości do 40 km/h. Kto oprócz mnie tam zwalnia do przepisowej prędkości?