UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwne są rozwiazania w Elblągu. .przyklady: trzeba objechac ul. , zacisze aby wyjechac z biedronki przy armii krajowej, sloneczna jednokierunkowa, wyjazd z biedry przy nowowiejskiej chcac jechac np na agrykola trzeba pol miasta objechać. .. .wiecie o co mi chodzi
CH