UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a jeździłem i to dużo i takiego bajzlu jak w Elblągu to nigdzie nie ma!!! weź sam się lepiej przejedź po jakimś innym mieście dla porównania!!! najlepiej hulajnogą i zobacz czy to też dozwolone w innych miastach jełopie ty elbląski


Anuluj