Wybrany wątek opinii
Kolejna gówniana organizacja na skrzyżowaniu Brawo UM
Do moderacji
Odpowiedz
8
26
Kto strzela łapki w dół - urzędnicy - do zwolnienia, bo nudzą się w pracy
Do moderacji
Odpowiedz
6
19
Chyba dla tych jest niezrozumiała, którzy prawo jazdy kupili na bazarze.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@mm263 - Rozumowanie urzędników w Miasto Elbląg hehe co za dno!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Człowieku, jakich analiz? Jechałeś kiedyś samochodem po Trójmieście czy Warszawie? U nas wszystkie skrzyżowania są proste jak budowa cepa, nie rozumiem co tu komu może się pomylić, trzeba naprawdę być ciężko myślącym.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
a jeździłem i to dużo i takiego bajzlu jak w Elblągu to nigdzie nie ma!!! weź sam się lepiej przejedź po jakimś innym mieście dla porównania!!! najlepiej hulajnogą i zobacz czy to też dozwolone w innych miastach jełopie ty elbląski
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Koło CH wcale nie jest takie proste.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
A to rondo koło ZUS, chyba jakiś naćpany urzędas je projektował
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
gdzie nie jest proste?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
które?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0