Wybrany wątek opinii

Kolejna gówniana organizacja na skrzyżowaniu Brawo UM
(2020.08.19)
Kto strzela łapki w dół - urzędnicy - do zwolnienia, bo nudzą się w pracy
(2020.08.19)
Chyba dla tych jest niezrozumiała, którzy prawo jazdy kupili na bazarze.
mm263 (2020.08.19)
@mm263 - Rozumowanie urzędników w Miasto Elbląg hehe co za dno!
(2020.08.19)
hehehehe mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, skoro dla ciebie takie skrzyżowanie stanowi wyzwanie, a jakiekolwiek myślenie logiczne/analityczne zapewne wyzwanie nieprzeskoczenia hehehehe - wypad do komunikacji miejskiej
hehehe (2020.08.19)
@hehehe - niestety skrzyżowania w Elblągu są tak projektowane, że potrzeba i analiz, i myślenia dalece strategicznego zamiast stworzyć drogi jasne i czytelne a przy tym bezpieczne, urzędnicy nie potrafią stworzyć bezpiecznej przestrzeni dla kierowców, pieszych i rowerzystów, tak to jest jak w UM pracują pociotki a nie ludzie którzy znają się na rzeczy
(2020.08.19)
Człowieku, jakich analiz? Jechałeś kiedyś samochodem po Trójmieście czy Warszawie? U nas wszystkie skrzyżowania są proste jak budowa cepa, nie rozumiem co tu komu może się pomylić, trzeba naprawdę być ciężko myślącym.
(2020.08.19)
a jeździłem i to dużo i takiego bajzlu jak w Elblągu to nigdzie nie ma!!! weź sam się lepiej przejedź po jakimś innym mieście dla porównania!!! najlepiej hulajnogą i zobacz czy to też dozwolone w innych miastach jełopie ty elbląski
(2020.08.19)
Koło CH wcale nie jest takie proste.
(2020.08.19)
A to rondo koło ZUS, chyba jakiś naćpany urzędas je projektował
(2020.08.19)
gdzie nie jest proste?
(2020.08.20)
które?
(2020.08.20)
Powrót do komentarzy