UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często na tym skrzyżowaniu jest tak że ludzie od Nitschmanna jadą prosto gdy zapala się strzałka warunkowa.
qooooo
Często na tym skrzyżowaniu jest tak że ludzie od Nitschmanna jadą prosto gdy zapala się strzałka warunkowa.
qooooo