UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkaniec okolicy - Gdyby kierowca audi stosował się do znaków patrzył na nie nikt by nie musiał hamować, niestety ale jazda autem nie polega na bezwiednym wciskaniu gazu i hamulca trzeba myśleć, wina tylko i wyłącznie tego co wjechał na czerwonym świetle. Nie tego co pojechał na strzałce, nie tego co jechał na zielonym świetle. Nic nie usprawiedliwia gapiostwa, głupoty.