UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne są rozwiazania w Elblągu. .przyklady: trzeba objechac ul. , zacisze aby wyjechac z biedronki przy armii krajowej, sloneczna jednokierunkowa, wyjazd z biedry przy nowowiejskiej chcac jechac np na agrykola trzeba pol miasta objechać. .. .wiecie o co mi chodzi

CH

Anuluj