A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nareszcie mamy tunel pod szkołą! Kiedy wykopali?
Audik prawie nowka. .. znaczy bedzie za tydzien na otomoto.
Pod szkołą muzyczną? Tam jest tunel?
@Landrynka różowa - Źle prowadzą, źle gotują, są głupsze i mniej wydolne fizycznie. Coś jeszcze?
Wypadek na tym skrzyżowaniu w 95% wygląda tak samo, przejeżdżam tam kilka razy dziennie od strony ul. Nitschmanna w kierunku ul. Traugutta, dla nas świeci się światło czerwone, pierwszy samochód chcący skręcić w ul. Grobla Św. Jerzego, gdy zapala się zielona strzałka pozwalająca skręcić w prawo rusza, a następny kierowca chce jechać prosto w ul. Traugutta nie patrzy na sygnalizator i również rusza i tylko szczęście może uchronić go od wypadku. Wiele razy byłem świadkiem takiego zachowania kierowców, często udaje im się przejechać nie powodując wypadku. Pani jadąca od strony ul. Bema gdyby jechała przepisowe 40 km/h zauważyła by to Audi i bezpiecznie wyhamowała, mimo że dla jej kierunku świeciło się zielone światło.
To dlaczego nie możecie bez nas żyć?
Człowieku, jakich analiz? Jechałeś kiedyś samochodem po Trójmieście czy Warszawie? U nas wszystkie skrzyżowania są proste jak budowa cepa, nie rozumiem co tu komu może się pomylić, trzeba naprawdę być ciężko myślącym.
@Polak były mieszkaniec - Policja ma robić to do czego została powołana, czyli pilnować porządku publicznego i pilnować bezpieczeństwa obywateli, w tym również bezpieczeństwa na drogach a nie się op... Przecież na drogach są prawie niewidoczni a powinni być.
@Mieszkaniec okolicy - tak oczywiście to Pani miała zobaczyć i zahamować, jak wypadek z winy kobiety to głupie baby nie potrafia jezdzić, jak facet to zawsze nie on winny. .. zła sygnalizacja, słońce itd. itp.
Zwykły dzień godz ok 16 jadąc Bema w stronė Łėczyckiej po drugiej stronie korek aż po rondo policzcie sobie ilu kierowcòw z naprzeciwka trzyma telefony przy uchu, prowadząc jednocześnie auto i nie dziecię się że są dzwony na skrzyżowaniach.