A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cóż za genialna myśl przyszła do głowy komuś decyzyjnemu? Ograniczenie do 30km/h w nocy? Kto będzie się stosował? Bzdet jakich mało.
Ciekawe kto będzie pilnował ograniczenia 30 km/h w porze nocnej?Drogówka?Wątpliwe. Wieczorem oraz w nocy wielu kierowców jeździ tutaj pomiędzy byłymi już progami a basenem CRW Dolinka spokojnie powyżej "setki"!Mieszkam tutaj i sam jestem zdziwiony tymi robotami bo faktycznie nawierzchnia nie była idealna ale do najgorszych w Elblągu to jej było daleko!Jest tutaj jednak wielki problem, który powinien być jakoś rozwiązany a ktokolwiek o nim nie wspomina ani w artykule ani w komentarzach!!To jest fatalnie usytuowane przejście dla pieszych tuż za zakrętem z Szymanowskiego w Moniuszki. Jest ono bardzo niebezpieczne i ktoś kto zlecił aktualne roboty powinien się tutaj pofatygować i zadziałać w kierunku rozwiązania tej sprawy. Mieszkaniec
@HvK - święte słowa, mieszka tam była pani wojewoda, i rzeczywiście przegięcie, najpierw kładą te progi, teraz zrywają i nowa nawierzchnia, to paranoja, a w mieście nawet w centru pełno starych koślawych chodników, i jak zwykle nasz marny prezydent nic nie pilnuje
masz rację, ktoś powinien beknąć za takie układy do jasnej cholery
Takie ograniczenia to chyba tylko w Elblągu obowiązują. Swoją drogą jestem ciekaw czy to wszystko zgodnie z przepisami i prawem, czy tylko wymysł elbląskich urzędników. A co do hałasu to ruch przy takich ulicach zawsze był. Nie sądzę żeby ograniczenie prędkości wpływało pozytywnie. Może niech zrobią zakaz jazdy w godzinach 22-6.Śmieszne. Roczny zapas Zatyczek do uszu dla pomysłodawców pewnie by wyszedł taniej.
Ulica Marii Konopnickiej powinna mieć ograniczenie prędkości na całej długości i nie tylko w nocy. Od samego rana szaleńcy pędzą bez opamiętania już od Ogólnej. Skracają sobie drogę i omijają liczne światła na Zawadzie. Druga sprawa, to nie wyłączać na skrzyżowaniu z Ogólną sygnalizacji. Zagraża to bezpieczeństwu m. inn. pieszych zdążających na przystanki autobusowe i tramwajowe. Jeżeli sygnalizacja istnieje, to powinna działać non stop. Ale komuś najwyraźniej to mocno przeszkadza.
nie ważne kto mieszka ważne kto z kim
Progi tam powstały jak trwała budowa domów i powinna być zlikwidowana po jej zakończeniu. Dlaczego tego nie uczyniono?
hahaha już postawiono znak ograniczenia do 20 km/h, ,, ,, dooooobre, stawiam 0,7 l 18 letnią szkocką temu, kto zobaczy mnie tam jadącego 20 km/h. .. ..