UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takie ograniczenia to chyba tylko w Elblągu obowiązują. Swoją drogą jestem ciekaw czy to wszystko zgodnie z przepisami i prawem, czy tylko wymysł elbląskich urzędników. A co do hałasu to ruch przy takich ulicach zawsze był. Nie sądzę żeby ograniczenie prędkości wpływało pozytywnie. Może niech zrobią zakaz jazdy w godzinach 22-6.Śmieszne. Roczny zapas Zatyczek do uszu dla pomysłodawców pewnie by wyszedł taniej.
Elblążanin12212