UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cóż za genialna myśl przyszła do głowy komuś decyzyjnemu? Ograniczenie do 30km/h w nocy? Kto będzie się stosował? Bzdet jakich mało.

Jamess

Anuluj