UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ulica Marii Konopnickiej powinna mieć ograniczenie prędkości na całej długości i nie tylko w nocy. Od samego rana szaleńcy pędzą bez opamiętania już od Ogólnej. Skracają sobie drogę i omijają liczne światła na Zawadzie. Druga sprawa, to nie wyłączać na skrzyżowaniu z Ogólną sygnalizacji. Zagraża to bezpieczeństwu m. inn. pieszych zdążających na przystanki autobusowe i tramwajowe. Jeżeli sygnalizacja istnieje, to powinna działać non stop. Ale komuś najwyraźniej to mocno przeszkadza.
selavi