UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@HvK - święte słowa, mieszka tam była pani wojewoda, i rzeczywiście przegięcie, najpierw kładą te progi, teraz zrywają i nowa nawierzchnia, to paranoja, a w mieście nawet w centru pełno starych koślawych chodników, i jak zwykle nasz marny prezydent nic nie pilnuje


Anuluj