UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe kto będzie pilnował ograniczenia 30 km/h w porze nocnej?Drogówka?Wątpliwe. Wieczorem oraz w nocy wielu kierowców jeździ tutaj pomiędzy byłymi już progami a basenem CRW Dolinka spokojnie powyżej "setki"!Mieszkam tutaj i sam jestem zdziwiony tymi robotami bo faktycznie nawierzchnia nie była idealna ale do najgorszych w Elblągu to jej było daleko!Jest tutaj jednak wielki problem, który powinien być jakoś rozwiązany a ktokolwiek o nim nie wspomina ani w artykule ani w komentarzach!!To jest fatalnie usytuowane przejście dla pieszych tuż za zakrętem z Szymanowskiego w Moniuszki. Jest ono bardzo niebezpieczne i ktoś kto zlecił aktualne roboty powinien się tutaj pofatygować i zadziałać w kierunku rozwiązania tej sprawy. Mieszkaniec