UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaha już postawiono znak ograniczenia do 20 km/h, ,, ,, dooooobre, stawiam 0,7 l 18 letnią szkocką temu, kto zobaczy mnie tam jadącego 20 km/h. .. ..

arturro

Anuluj