Wybrany wątek opinii
Na tej ulicy to chyba ktos ważny mieszka. Na normalnej i czesto uczeszczanej drodze dostali progi jako jedyna ulica. Teraz robią remont ulicy ktora była w całkiem dobrym stanie. Spokojni bym naliczyl pół setki ulic z gorszą nawierzchnia. W drugim rzucie dostali nocne ograniczenia.
Do moderacji
Odpowiedz
71
3
@HvK - Tak ja tu mieszkam z moim mężem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@HvK - święte słowa, mieszka tam była pani wojewoda, i rzeczywiście przegięcie, najpierw kładą te progi, teraz zrywają i nowa nawierzchnia, to paranoja, a w mieście nawet w centru pełno starych koślawych chodników, i jak zwykle nasz marny prezydent nic nie pilnuje
Do moderacji
Odpowiedz
7
0