A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te zakazy wejdą jak policja się zmieni w Elblągu.
Durny już trupem by był przy takiej prędkości. Pomyśleć trzeba.
Teraz gdy jest nowa siódemka praktycznie nie ma alternatywnych dróg, oni muszą jechać przez miasto. Uwierz mi, oni też nie lubią jechać przez miasto z tymi maszynami.
@rrrrrr - Nie bardzo Ciebie rozumiem, co ma do tego nowa siódemka?
Nie mówię akurat o tym motocykliście, życzę mu zdrowia ale praktycznie codziennie wieczorem, kiedy jest już tak ciszej, co chwilę słyszę tych na jednośladach, jak odkręcają manetkę, byle był hałas, byle się obejrzeli za mną byle mieszkańców wkurzyć hałasem, jakieś takie nieogary, złośliwe, byle zaistnieć, . .. .. tak jak ci co autami z głośną muzyką i otwartymi oknami jeżdżą, ,, ,, myślę że niejedną pracę doktorską z psychologii można by o tym napisać.
walnięci w łeb motocykliści częstą zasuwają po Płk. Dąbka albo Nowowiejskiej, aż zdarzy się wypadek np. wyjdzie dziecko na pasy, w piątek taki czub jechał po 16 na Dąbka
Za stan poboczy odpowiada wójt gminy Markusy, jednakże kierowca maszyny rolniczej był zobligowany do upewnienia się czy nic nie zbliża się z lewej bądź prawej strony. Mógł to zrobić sam lub z pomocą innej osoby. Sam fakt zamontowanego tura w traktorze był okolicznością sprzyjającą spowodowania kolizji.
Teoretycznie wystarczyłoby uniesienie osprzętu przed planowanym wyjazdem z pola.
Dla zainteresowanych. Tur to ładowarka czołowa.
a gdzie była policja w tym czasie? Przecież Żurawiec to ich ulubione miejsce na odbieranie prawka za przekroczenie prędkości. Jak widać stoją tam tylko wtedy jak są niepotrzebni.