UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz gdy jest nowa siódemka praktycznie nie ma alternatywnych dróg, oni muszą jechać przez miasto. Uwierz mi, oni też nie lubią jechać przez miasto z tymi maszynami.

rrrrrr

Anuluj