A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak to rolnik szukający żony, znaczy samotny ma prosić sąsiada czy może księdza na wyjazd z pola 3 km od domu?? Może warto dbać o krzaki przy drodze??
SĄ TAKIE KONKURSY z WORDu i jednym z pucharów był ufundowany z komendy. Brałem w takim udział i tam był podstawiony policjant, niby przeszkolony. Nie zdobył pierwszego miejsca a pod niego było wszystko ustawione razem ze wcześniejszym przygotowaniem. Kicha okrutna ale dostał tam jakiś śmieszny puchar tyle że nie ten od komendanta policji na który był wystawiony. Wstyd na cały Elbląg bo każdy wiedział ocb.
czy ty wiesz o czym piszesz. wujek google ci pomoże
dodam tylko że jako jedyny nie zrobił ósemki na motocyklu bez podpórki co powinno go dyskwalifikować ale policjant więc "dał radę"he he
Sprostowanie, nie zrobił ósemki wśród trójki na podjum
Dwa muly jeden jak wyjeżdżał drugi jak jechał brak sluw
Zostawicie chłopakowi prawo jazdy to nie szczęśliwy wypadek. Droga zarośnięta jak w puszczy, ograniczona widoczność. A ciągnik z przyczepą to nie zwinna osobówka. Bez prawka nie będzie pracy na roli i może skończyc pod sklepem
Siódemka jako droga ekspresowa ma zakaz poruszania się takich pojazdów, A oni muszą gdzieś przejechać nad rzeką Elbląg więc np. z Helenowa do Nowego Pola jadą przez Elbląg, wcześniej jechali drogą krają nr 7.
przecież to traktor z ładowaczem czołowym, a nie ładowarka.
Jak motocyklista zapier. .. .. to nijak nie miał szans. A zaś z drugiej strony, czy Ci motocykliści myślą, że może ich coś w porę nie zauważyć i wyleźć przed motór. ? : )Jakby mu sarna wylazła, to co ?? Mandat by dostał, prawo jazdy by jej zabrali ?? Mózg, jest po to aby go zawsze używać.