UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a gdzie była policja w tym czasie? Przecież Żurawiec to ich ulubione miejsce na odbieranie prawka za przekroczenie prędkości. Jak widać stoją tam tylko wtedy jak są niepotrzebni.


Anuluj