UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie była policja w tym czasie? Przecież Żurawiec to ich ulubione miejsce na odbieranie prawka za przekroczenie prędkości. Jak widać stoją tam tylko wtedy jak są niepotrzebni.
a gdzie była policja w tym czasie? Przecież Żurawiec to ich ulubione miejsce na odbieranie prawka za przekroczenie prędkości. Jak widać stoją tam tylko wtedy jak są niepotrzebni.