Wybrany wątek opinii
Kiedy zakaz wjazdu do ELBLĄGA traktorów i maszyn rolniczych furmanek. Takie znaki istnieją. Proszę zamontować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Te zakazy wejdą jak policja się zmieni w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Teraz gdy jest nowa siódemka praktycznie nie ma alternatywnych dróg, oni muszą jechać przez miasto. Uwierz mi, oni też nie lubią jechać przez miasto z tymi maszynami.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@rrrrrr - Nie bardzo Ciebie rozumiem, co ma do tego nowa siódemka?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Siódemka jako droga ekspresowa ma zakaz poruszania się takich pojazdów, A oni muszą gdzieś przejechać nad rzeką Elbląg więc np. z Helenowa do Nowego Pola jadą przez Elbląg, wcześniej jechali drogą krają nr 7.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jak to co ma siodemka. .. .duzo, bardzo duzo, jak wjezdzasz na siodemke, to najpierw musisz zrobic osemke, zeby zlapac choc piatke czyli piec stow
Do moderacji
Odpowiedz
0
0