Wybrany wątek opinii
a motorek to przepisowo jechał ze 180 km/h pewno
Do moderacji
Odpowiedz
14
19
Gdyby tyle jechał, to by nie przeżył. A traktur pewnie jak zwykle bez świateł. ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
"Gdyby tyle jechał, to by nie przeżył"- a może zdążył trochę wyhamować.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Durny już trupem by był przy takiej prędkości. Pomyśleć trzeba.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1