UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
walnięci w łeb motocykliści częstą zasuwają po Płk. Dąbka albo Nowowiejskiej, aż zdarzy się wypadek np. wyjdzie dziecko na pasy, w piątek taki czub jechał po 16 na Dąbka
walnięci w łeb motocykliści częstą zasuwają po Płk. Dąbka albo Nowowiejskiej, aż zdarzy się wypadek np. wyjdzie dziecko na pasy, w piątek taki czub jechał po 16 na Dąbka