UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mówię akurat o tym motocykliście, życzę mu zdrowia ale praktycznie codziennie wieczorem, kiedy jest już tak ciszej, co chwilę słyszę tych na jednośladach, jak odkręcają manetkę, byle był hałas, byle się obejrzeli za mną byle mieszkańców wkurzyć hałasem, jakieś takie nieogary, złośliwe, byle zaistnieć, . .. .. tak jak ci co autami z głośną muzyką i otwartymi oknami jeżdżą, ,, ,, myślę że niejedną pracę doktorską z psychologii można by o tym napisać.
alojzy56