A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja bym wziął się za du. .e zarządcy drogi. Bo to co się dzieje w okolicach, drzewa, krzaki, niewykoszone pobocza woła o pomstę do nieba.
Dobrać się do zarządcy drogi za te krzaki wszystko zarośnięte tylu bezrobotnych to niech uruchomią prace interwencyjne szkoda traktirzysty
No ale najłatwiej wrzucić wszystkich do jednego worka. Najbardziej widać tego jednego co łamie przepisy (i prawdopodobnie nawet nie posiada prawka na motocykl)a 10 normalnych się nie zauważa.
Tak samo można nie lubić kierowców 'puszek', 'beemek', bo nie patrzą w lusterka, nie używają kierunkowskazów, nie przestrzegają ograniczeń prędkości w zabudowanym i poza. .itd.
Dziennie nie widzę 10 normalnych motocyklistów nigdy! Jednego, może dwóch i ich zawsze z przyjemnością zauważam.
A za co zabrać prawo jazdy?? Skoro tam krzaki to prawie na środek ulicy wystają, może warto mandat nałożyć na konkretną osobę odpowiadającą za ten stan rzeczy - oczywiście pewnie takiej osoby nie ma, i winę ponosi tylko i wyłącznie kierowca. Ps. Policja wyrabia normę mandatów?? Stojąc przed 6 rano na Rawskiej gdzie jest głupio postawione ograniczenie do 30 km/h między 22-6.
Nie żałuję żadnego na motorze ! Mieszkam na wsi i widzę jak zap. .ją po wąskich drogach. Większość motocykli nie powinna jeździć po drogach za względu na niesamowity hałas. Jeszcze trochę a my wszyscy będzie głusi zupełnie. Ponoć ponad 35% młodych ludzie ma wady słuchu i jest co roku tendencja zwyszkowa.
A ja bym się wziął nie za zarządcę drogi tylko za motocyklistów i policję, która kompletnie w temacie nie robi kompletnie nic !!!!!
Skoro tyle musi się wychylić żeby coś zobaczyć to może zanim wjedzie na drogę to ktoś powinien dać mu znać że może.
Co drugi zmotoryzowany w tych okolicach to napity albo bez prawa jazdy 500+ i heja
Kiedy zakaz wjazdu do ELBLĄGA traktorów i maszyn rolniczych furmanek. Takie znaki istnieją. Proszę zamontować.