UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mówię akurat o tym motocykliście, życzę mu zdrowia ale praktycznie codziennie wieczorem, kiedy jest już tak ciszej, co chwilę słyszę tych na jednośladach, jak odkręcają manetkę, byle był hałas, byle się obejrzeli za mną byle mieszkańców wkurzyć hałasem, jakieś takie nieogary, złośliwe, byle zaistnieć, . .. .. tak jak ci co autami z głośną muzyką i otwartymi oknami jeżdżą, ,, ,, myślę że niejedną pracę doktorską z psychologii można by o tym napisać.
alojzy56