UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No ale najłatwiej wrzucić wszystkich do jednego worka. Najbardziej widać tego jednego co łamie przepisy (i prawdopodobnie nawet nie posiada prawka na motocykl)a 10 normalnych się nie zauważa. Tak samo można nie lubić kierowców 'puszek', 'beemek', bo nie patrzą w lusterka, nie używają kierunkowskazów, nie przestrzegają ograniczeń prędkości w zabudowanym i poza. .itd.