Wybrany wątek opinii
Motocykliści, za Wasze zachowanie, łamanie przepisów, ruszanie na jednym kole, nocne hałasowanie, szalone prędkości na mieście i poza - nie lubię Was i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
24
17
No ale najłatwiej wrzucić wszystkich do jednego worka. Najbardziej widać tego jednego co łamie przepisy (i prawdopodobnie nawet nie posiada prawka na motocykl)a 10 normalnych się nie zauważa.
Tak samo można nie lubić kierowców 'puszek', 'beemek', bo nie patrzą w lusterka, nie używają kierunkowskazów, nie przestrzegają ograniczeń prędkości w zabudowanym i poza. .itd.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Dziennie nie widzę 10 normalnych motocyklistów nigdy! Jednego, może dwóch i ich zawsze z przyjemnością zauważam.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3