UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie żałuję żadnego na motorze ! Mieszkam na wsi i widzę jak zap. .ją po wąskich drogach. Większość motocykli nie powinna jeździć po drogach za względu na niesamowity hałas. Jeszcze trochę a my wszyscy będzie głusi zupełnie. Ponoć ponad 35% młodych ludzie ma wady słuchu i jest co roku tendencja zwyszkowa.