UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie żałuję żadnego na motorze ! Mieszkam na wsi i widzę jak zap. .ją po wąskich drogach. Większość motocykli nie powinna jeździć po drogach za względu na niesamowity hałas. Jeszcze trochę a my wszyscy będzie głusi zupełnie. Ponoć ponad 35% młodych ludzie ma wady słuchu i jest co roku tendencja zwyszkowa.


Anuluj