UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A za co zabrać prawo jazdy?? Skoro tam krzaki to prawie na środek ulicy wystają, może warto mandat nałożyć na konkretną osobę odpowiadającą za ten stan rzeczy - oczywiście pewnie takiej osoby nie ma, i winę ponosi tylko i wyłącznie kierowca. Ps. Policja wyrabia normę mandatów?? Stojąc przed 6 rano na Rawskiej gdzie jest głupio postawione ograniczenie do 30 km/h między 22-6.


Anuluj