UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym wziął się za du. .e zarządcy drogi. Bo to co się dzieje w okolicach, drzewa, krzaki, niewykoszone pobocza woła o pomstę do nieba.
A ja bym wziął się za du. .e zarządcy drogi. Bo to co się dzieje w okolicach, drzewa, krzaki, niewykoszone pobocza woła o pomstę do nieba.