UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja bym wziął się za du. .e zarządcy drogi. Bo to co się dzieje w okolicach, drzewa, krzaki, niewykoszone pobocza woła o pomstę do nieba.


Anuluj