UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja bym się wziął nie za zarządcę drogi tylko za motocyklistów i policję, która kompletnie w temacie nie robi kompletnie nic !!!!!
$&$
A ja bym się wziął nie za zarządcę drogi tylko za motocyklistów i policję, która kompletnie w temacie nie robi kompletnie nic !!!!!
$&$