27
03.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Belfrydowymiany - A slyszales takie porzekadło- z pustego to i. .. .Wez sobie to do lba, zanim znowu cos wypocisz.
(2020.08.03)
No sorry, ale jeżeli są błędy ortograficzne i interpunkcyjne w wypracowaniu, to nie jest wszystko ok.
(2020.08.03)

info

7  
  2
Tak naprawdę to nikt w tym mieście nie stawia na edukację. Sami pewnie mieli problemy w szkole a teraz są na urzędzie, to po co szkoła, najlepiej zawodówki i w tym mieście to wystarczy, tu się tylko standaryzuje i oszczędza, w innych miastach dba się o edukacje dzieci i młodzieży to i inwestorzy są, a u nas są i owszem Biedronki
(2020.08.03)

info

7  
  1
@Ggg - Wiem, ale dalej w umysłach. .No właśnie najgorsze, że potem dużo jest osób niekompetentnych w odpowiedzialnych zawodach.
(2020.08.03)
PORZEKADŁO??? Mamuśko elbląska, porzekadło to "utrwalona w praktyce językowej paremia, pełniąca funkcję ocenną, często humorystyczną", a to o twoim dziecku to już przysłowie. .. Co, aż tak boli, że masz w domu tępaczka?
ŻonaSalomona (2020.08.03)

info

1  
  2
Czyli matematyka i język angielski wypadły lepiej od języka polskiego. To dlaczego w artykule jest, że matematyka jak zwykle najsłabiej.
(2020.08.04)

info

1  
  0
a tak gadali, że nauczyciele nie są potrzebni, pozwalniać ich itp. Niech teraz zobaczą, że brak szkoły, nauczycieli i pseudonauka online g. .dała. Nauczyciel musi być, a ściema, że dziecko nie ma zasięgu, kamerki za 15zł itp, to po co Państwo daje 500+, 300+??? Na co to poszło? na siłkę, pazurki rodziców, na telefony? Niech sami rodzice uczą, więcej szacunku dla nauczycieli, bo tu nawet nie chodzi o wyniki egzaminów, ale o ogólny intelektualny poziom dzieci
nauczyciel (2020.08.04)

info

8  
  0
Czemu nie podajecie wyników poszczególnych szkół?
Heniek W (2020.08.04)
@Heniek W - Bo wstyd pewnie. Póki co tylko Pijarzy i Regent podali swoje wyniki. W porównaniu do średniej miasta te szkoły wypadły bardzo dobrze. Pewnie zresztą najlepiej, tak jak rok temu.
Nika888 (2020.08.04)
jeszcze nie ma na stronie komisji egzaminacyjnej, pijarzy i regent mają niewielu uczniów, to sobie obliczyli. Inna rzecz, że mają się pewnie czym pochwalić, to podali :)
(2020.08.04)