Wybrany wątek opinii

Czyli połowa gimbazy to analfabeci. A to przecież przyszli lekarze, prawnicy, nauczyciele itp. .Może czas odłożyć smartfon i zajrzeć do książki. .?
(2020.08.03)
Słaby wynik egzaminu niekoniecznie oznacza, że ktoś się nie uczył. Moja córka wypadła poniżej średniej, choć skończyła szkołę z wyróżnieniem.
(2020.08.03)
Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..
Ggg (2020.08.03)
Droga mamo, zapewne bylas w 3 klasowej, zapewne slyszalas k naciaganiu ocen, zapewne wiesz, ze mozna ocene "wychodzic". Szkola srednia mocno zweryfikuje talent i umiejetnosci. Wierz mi. .. ucze w sredniej.
(2020.08.03)
@Ggg - Wiem, ale dalej w umysłach. .No właśnie najgorsze, że potem dużo jest osób niekompetentnych w odpowiedzialnych zawodach.
(2020.08.03)
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
(2020.08.04)
To akurat złe świadczy o Pani córce i jej szkole. Każdy głupi może się uczyć, ale tylko inteligentny potrafi się nauczyć.
(2020.08.04)
Ale to właśnie dlatego, że uczymy się takich rzeczy jak te na testach, zamiast wybranego zawodu.
(2020.08.04)
Powrót do komentarzy