Wybrany wątek opinii
Czyli połowa gimbazy to analfabeci. A to przecież przyszli lekarze, prawnicy, nauczyciele itp. .Może czas odłożyć smartfon i zajrzeć do książki. .?
Do moderacji
Odpowiedz
26
12
Słaby wynik egzaminu niekoniecznie oznacza, że ktoś się nie uczył. Moja córka wypadła poniżej średniej, choć skończyła szkołę z wyróżnieniem.
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
Po pierwsze nie ma już gimbazy, a po drugie-to jest średnia, więc Ci, którzy ja zaniżają raczej tymi lekarzami prawnikami nie będą. .. choć kto wie. ..
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Droga mamo, zapewne bylas w 3 klasowej, zapewne slyszalas k naciaganiu ocen, zapewne wiesz, ze mozna ocene "wychodzic". Szkola srednia mocno zweryfikuje talent i umiejetnosci. Wierz mi. .. ucze w sredniej.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Ggg - Wiem, ale dalej w umysłach. .No właśnie najgorsze, że potem dużo jest osób niekompetentnych w odpowiedzialnych zawodach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To akurat złe świadczy o Pani córce i jej szkole. Każdy głupi może się uczyć, ale tylko inteligentny potrafi się nauczyć.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Ale to właśnie dlatego, że uczymy się takich rzeczy jak te na testach, zamiast wybranego zawodu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0