27
03.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dzieci z tych szkół jest mała grupka, rodziców stać na korki, w publicznych pełen przekrój, więc średnia niższa, ale to nie znaczy, że poziom też
www (2020.08.04)
@www - Oczywiście, zgadza się
(2020.08.04)
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
(2020.08.04)
To akurat złe świadczy o Pani córce i jej szkole. Każdy głupi może się uczyć, ale tylko inteligentny potrafi się nauczyć.
(2020.08.04)
Ale to właśnie dlatego, że uczymy się takich rzeczy jak te na testach, zamiast wybranego zawodu.
(2020.08.04)
A moja córka nie skończyła szkoły z wyróżnieniem, a testy napisała na ponad 80 % z każdego przedmiotu. O czym to świadczy?
mama (2020.08.05)

info

3  
  0
Dać koniecznie podwyżki nauczycielom- przecież tak ciężko pracują😂😂😂😂😂😂
(2020.08.07)

info

1  
  0