A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dzieci z tych szkół jest mała grupka, rodziców stać na korki, w publicznych pełen przekrój, więc średnia niższa, ale to nie znaczy, że poziom też
@www - Oczywiście, zgadza się
A może czas otworzyć oczy i okaże się, że już tylko idioci uczą się wiedzy szkolnej, a najwybitniejszy jednostki są i byly słabe w szkole.
To akurat złe świadczy o Pani córce i jej szkole. Każdy głupi może się uczyć, ale tylko inteligentny potrafi się nauczyć.
Ale to właśnie dlatego, że uczymy się takich rzeczy jak te na testach, zamiast wybranego zawodu.
A moja córka nie skończyła szkoły z wyróżnieniem, a testy napisała na ponad 80 % z każdego przedmiotu. O czym to świadczy?
Dać koniecznie podwyżki nauczycielom- przecież tak ciężko pracują😂😂😂😂😂😂