UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Heniek W - Bo wstyd pewnie. Póki co tylko Pijarzy i Regent podali swoje wyniki. W porównaniu do średniej miasta te szkoły wypadły bardzo dobrze. Pewnie zresztą najlepiej, tak jak rok temu.
Nika888
@Heniek W - Bo wstyd pewnie. Póki co tylko Pijarzy i Regent podali swoje wyniki. W porównaniu do średniej miasta te szkoły wypadły bardzo dobrze. Pewnie zresztą najlepiej, tak jak rok temu.
Nika888