UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a tak gadali, że nauczyciele nie są potrzebni, pozwalniać ich itp. Niech teraz zobaczą, że brak szkoły, nauczycieli i pseudonauka online g. .dała. Nauczyciel musi być, a ściema, że dziecko nie ma zasięgu, kamerki za 15zł itp, to po co Państwo daje 500+, 300+??? Na co to poszło? na siłkę, pazurki rodziców, na telefony? Niech sami rodzice uczą, więcej szacunku dla nauczycieli, bo tu nawet nie chodzi o wyniki egzaminów, ale o ogólny intelektualny poziom dzieci

nauczyciel